Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WIERZYMY W
SUKCES NASZYCH
KLIENTÓW.

LINGA MEBLE JEST
LIDEREM W PRODUKCJI
MEBLI NA WYMIAR
Działamy na rynku meblarskim nieprzerwanie od 23 lat. W tym czasie wykonaliśmy tysiące realizacji indywidualnych oraz setki realizacji komercyjnych. W meblach wiemy wszystko, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania zarówno w aspektach funkcjonalnych jak i estetycznych.
NASZE PROJEKTY
TWORZONE SĄ
Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW
Nasze projekty są tworzone zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi, przy ich realizacji wykorzystujemy najnowsze technologie, innowacje i materiały. Wyróżnia nas wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Do produkcji naszych mebli używamy materiałów najwyższej jakości renomowanych firm takich jak: Kronospan, Egger, Pfleiderer, Blum, Hettich, Hafele, Kessebohmer oraz wiele innych.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI

POSIADAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ:


Zespół doświadczonych stolarzy.
Własne zaplecze transportowe.
Trzy zakłady produkcyjne.
Ekipę najlepszych montażystów.
BOGATA LISTA KLIENTÓW
Nasze zabudowy są rozpoznawane w całej Europie. Możemy poszczycić się współpracą z takimi firmami jak: Mikomax, Toyota, Felder Group, Vodafone czy Nespresso. Od wielu lat jesteśmy budujemy zarówno dla wielkich korporacji jak i dla małych, lokalnych przedsiębiorców. Każdy klient liczy się dla nas tak samo.
ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW
Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji. Na jej sukces pracuje cały zespół: od wykwalifikowanych managerów i kreatywnych projektantów po fachowych stolarzy i montażystów. Kochamy to co robimy, dlatego dopełniamy wszelkich starań, aby wszystkie zabudowy były dopracowane do perfekcji i zawsze gotowe na czas. Powracający do nas klienci są tego najlepszym dowodem.